Wymiana przepływomierza „przepływki” w silnikach Mercedesa M111/M112/ M113

Drugi odcinek z cyklu naprawa przy samochodach na moim kanale LukTech. Możliwe, że coś jeszcze o podobnej tematyce wleci na ten kanał.

8 thoughts on “Wymiana przepływomierza „przepływki” w silnikach Mercedesa M111/M112/ M113”

 1. bartitla pisze:

  Czy wymiana Bulbulatora też będzie z tego cyklu?

 2. Krzysztof Mikucki pisze:

  ŻENADA!!! W TAKIM SPOSÓB NIE DIAGNOZUJE SIĘ PRZEPŁYWOMIERZA!!! ALE CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ PRZY TOTALNYM BRAKU WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI!!!

  1. Luksor pisze:

   Ogarnij sie Tomeczku, albo oddaj pieniądze za szkody, ponowne malowania i polerki za niekompetencje albo będziesz sie denerwował jeszcze bardziej z każdym dniem przydupasie ojca 🙂
   Zarzucasz komuś niekompetencje w żenujących komentarzach ze swojego IP 89.77.164.110 a właśnie dlatego będziesz z tego powodu w taki sposób traktowany przez ludzi.
   A przypominam że ja jeszcze nikomu nie powiedziałem… ale jestem przeszczęśliwy że wiesz już kim jestem. Szkoda że nie zdałeś sobie sprawy i chyba wciąż nie zdajesz ile teraz ludzi może tobie napisać komentarz taki jak ty tutaj 🙂
   Przemyśl to, do póki nie pociągniesz sie odpowiedzialności za szkody i nie zdasz sobie sprawy że złą osobę oszukałeś z ojcem już zawsze będziesz miał mnie na sumieniu. Robiąc to co robisz teraz potem nie tylko mnie.

 3. Matt pisze:

  Hej, jakaś diagnoza w związku z wypadającym zapłonem ? Mego miśka też to trapi 🙁

  1. Luksor pisze:

   podpiąc komputerem trzeba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *