Wymiana przepływomierza „przepływki” w silnikach Mercedesa M111/M112/ M113

Drugi odcinek z cyklu naprawa przy samochodach na moim kanale LukTech. Możliwe, że coś jeszcze o podobnej tematyce wleci na ten kanał.

Reklama
O autorze: Luksor
Człek robiący filmy na YouTube

4 thoughts on “Wymiana przepływomierza „przepływki” w silnikach Mercedesa M111/M112/ M113”

 1. bartitla avatar bartitla pisze:

  Czy wymiana Bulbulatora też będzie z tego cyklu?

 2. Krzysztof Mikucki pisze:

  ŻENADA!!! W TAKIM SPOSÓB NIE DIAGNOZUJE SIĘ PRZEPŁYWOMIERZA!!! ALE CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ PRZY TOTALNYM BRAKU WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI!!!

  1. Luksor avatar Luksor pisze:

   Ogarnij sie Tomeczku, albo oddaj pieniądze za szkody, ponowne malowania i polerki za niekompetencje albo będziesz sie denerwował jeszcze bardziej z każdym dniem przydupasie ojca 🙂
   Zarzucasz komuś niekompetencje w żenujących komentarzach ze swojego IP 89.77.164.110 a właśnie dlatego będziesz z tego powodu w taki sposób traktowany przez ludzi.
   A przypominam że ja jeszcze nikomu nie powiedziałem… ale jestem przeszczęśliwy że wiesz już kim jestem. Szkoda że nie zdałeś sobie sprawy i chyba wciąż nie zdajesz ile teraz ludzi może tobie napisać komentarz taki jak ty tutaj 🙂
   Przemyśl to, do póki nie pociągniesz sie odpowiedzialności za szkody i nie zdasz sobie sprawy że złą osobę oszukałeś z ojcem już zawsze będziesz miał mnie na sumieniu. Robiąc to co robisz teraz potem nie tylko mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *