[Rozwiązany] Samsun Galaxu A5 (2016) Odzyskanie danych, wyświetlacz padnięty, brak dotyku.  

RSS

Marcinem7
(@marcinem7)
Oswojony
21/12/2018 1:07 am  

Witajcie, ostatnio uszkodziłem swój telefon. Miałem tam sporo danych które chciałbym odzyskać, wyświetlacz w telefonie nie reaguje, nie wyświetla nic. Wszystko pozostałe działa, powiadomienia przychodzą, poprzez słuchawki mogę słuchać muzyki itd. 

Nie mam pojęcia jak mogę odzyskać dane z tego telefonu, pomóżcie mi jak tylko możecie. 

Luksor
(@luksor)
Member Główny Mehownik
21/12/2018 1:18 am  

Podepnij pod komputer, jeśli telefon nie miał blokady PIN to powinien zostać wykryty przez komputer.

Marcinem7
(@marcinem7)
Oswojony
21/12/2018 1:22 am  
Wysłany przez: Luksor

Podepnij pod komputer, jeśli telefon nie miał blokady PIN to powinien zostać wykryty przez komputer.

Podpinałem i wykryło go, tylko że nie widzę żadnych danych. Pamiętam że tam trzeba było udostępnić dostęp do danych po podłączeniu. A teraz nie mam jak tego zrobić.

Luksor
(@luksor)
Member Główny Mehownik
21/12/2018 1:24 am  

W związku z tym nic nie zrobisz jeśli nie miałeś nawet odpalonego debugowania USB w ustawieniach programistycznych.

Luksor
(@luksor)
Member Główny Mehownik
21/12/2018 1:26 am  

Jest jeszcze drobna szansa przy użyciu programu samsunga, kiedyś nazywał się Samsung Kies.

Jeśli dalej ten program istnieje i działa to jest on ostatnim ratunkiem.

Marcinem7
(@marcinem7)
Oswojony
21/12/2018 1:30 am  

Szukałem trochę w internecie i jest program samsunga Smart Switch. Czy o to ci chodziło ?

Marcinem7
(@marcinem7)
Oswojony
21/12/2018 1:56 am  

Ten Samsung Kies to starsza wersja Samsung smart switch. Aby zgrać dane muszę odblokować telefon, a nie widze kodu. Bym odblokował odciskiem ale po ponownym włączeniu telefonu trzeba podać kod ... Chyba nic z tego.

Luksor
(@luksor)
Member Główny Mehownik
21/12/2018 3:36 am  

Jeśli masz jakiekolwiek kod PIN lub odcisk palca a tryb debugowania jest w telefonie wyłączony to nie zrobisz nic.

Udostępnij:

Czat na żywo
Tylko zalogowani użytkownicy moga korzystać z czatu