Regulamin Forum
 

[Przyklejony] Regulamin Forum  

  RSS

Luksor
(@luksor)
Member Główny Mehownik
Dołączył: 10 miesięcy temu
Posty: 152
29/05/2018 8:34 pm  

REGULAMIN FORUM

Najważniejszą zasadą jaka panuje na całej stronie jest tak zwana ZŁOTA ZASADA. Prosimy więc odnosić się z szacunkiem do innych użytkowników oraz nie używać wulgaryzmów.

  1. Zabrania się reklamowania innych stron bądź też serwerów bez uprzedniej zgody właściciela strony.
  2. Zabrania się publikacji linków do cracków, nielegalnych kopii zapisów chronionych prawami autorskimi, nielegalnego oprogramowania, stron pornograficznych / erotycznych.
  3. Zabrania się tworzenia multikont, gdyż wystarczy jedno konto na jedną osobę.
  4. Moderatorzy oraz Administratorzy mają prawo usunąć temat, post lub wystawić ostrzeżenie nawet jeśli w tym regulaminie nie ma punktu odpowiadającego za dane przewinienie. Robi to według własnego uznania, a Użytkownik bezpośrednio zamieszany w daną sprawę ma prawo odwołać się od decyzji do Administratora poprzez PW.
  5. Posty o treści: "Jak w temacie." będą lądowały w koszu. Prosimy wpisywać odpowiedni dla treści temat.
  6. Użytkownik przyjmuje do wiadomości (i wyraża zgodę), że sam zarządza danymi jakie prowadza do profilu Użytkownika, w tym między innymi, decyduje o ich wpisaniu, udostępnieniu szerszej publiczności w Serwisie. Podane przez Użytkownika dane a ujawnione na profilu są informacjami jawnymi co w szczególności oznacza, że mogą dostępne dla osób korzystających z sieci Internet, indeksowane przez wyszukiwarki.
  7. Wszelkie błędy, problemy ze stroną należy zgłaszać bezpośrednio do administracji.

 

Regulamin jest stale aktualizowany lecz póki co bardzo skromny. Każdy zarejestrowany użytkownik akceptuję jego treść, musi być jednak to jasno przedstawione gdyż zdarzają się wyjątki.


Cytat
Udostępnij:

Czat na żywo
Tylko zalogowani użytkownicy moga korzystać z czatu